:: startrek.asatem.cz ::

Vítejte na mých stránkách, které jsou věnované fenoménu jménem Star Trek. Stránky jsou stále ve výstavbě, takže mnohé z odkazů nejsou stále aktivní. Postupně však budou zprovozňovány, jak čas dovolí. Pro přehlednost jsou členěny do jednotlivých sekcí.

Stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024x768 a vyšší a pro prohlížeče Mozilla Firefox, Google Chrome eventuelně Internet Explorer. Při nižším rozlišení a při použití jiných prohlížečů se stránky nemusí zobrazovat správně.

 

Historie Kartografie Lékařská sekce Zde naleznete historii světa Star Treku. Jak historii v reálném světě, tak historii samotného světa. V této sekci jsou umístěny informace o vesmíru Star Treku. Tedy objekty, oblasti a anomálie; od planet a hvězd až po subprostorové anomálie. Jsou zde i klasifikační systémy pro jednotlivé jevy. Tato sekce nabízí přehled o všem, co se týká lékařských věd, tedy nemoci, léčiva, drogy, obory, lékařská technika. Jsou zde seznamy lékařů, léčitelů a zdravotníků, lékařských zařízení a také lékařských deníků. Lodě a stanice Personální sekce Rejstříky Zde jsou popsány lodě jednotlivých druhů, či organizací, které se ve světě Star Treku vyskytují. V této sekci najdete informace o jednotlivých postavách, které seve Star Treku objevily. Tato sekce nabízí přehledy všeho ostatního, co se nedalo zařadit do jiných sekcí, takže zde najdete přehled uniforem jednotlivých druhů, hodností, titulů, povolání, sportů a her, jídel a pochutin apod. Technická sekce Xenologická sekce Úvod Zde jsou umístěny piposy různých technických vymožeností, bez nichž by Star Trek nebyl Star Trekem. A poslední sekce, popisující vlastní svět Star Treku se zabývá popisem jednotlivých druhů, které se zde vyskytují, včetně druhů rostlinných a živočišných. První ze sekcí, jež se týká popisu Star Treku z pohledu reálného světa. Nabízí informace o tom, co to vlastně je Star Trek. Seriály Filmy Knihy V tomto oddělení jsou shromážděny informace o jednotlivých seriálech Star Treku. Od Původní série až po Enterprise. Zde naleznete informace o jednotlivých filmech. A zde o jednotlivých knižních sériích, knihách, lodích, postavách, nakladatelích či spisovatelích. Prostě to, co je spojeno s knihami Star Trek. Herci a štáby Ostatní Download Zde budou umístěny informace o hercích a členech výrobních štábů, bez nichž by Star Trek nebyl. Další informace, které nejsou zařaditelné do dalších kategorií. Někdy v budoucnu zde bude snad něco ke stažení.

 

Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager a Star Trek: Enterprise jsou registrované známky společnosti Paramount Pictures a Viacom Inc. Všechny originální obrázky a nahrávky jsou majetkem Paramount Pictures a společnosti CBS a jsou chráněny licenčními právy a nesmějí být využívány ke komerčním účelům. Toto nejsou oficiální stránky a neslouží k výdělečným účelům.